Blog

Tím Art4you

December 2018

Ceny liatych živicových podláh

Neexistuje jednoznačná odpoveď na otázku: „Koľko stojí liata podlaha?“. Cenu totiž ovplyvňuje viac faktorov. Pozrieme sa na tie najhlavnejšie z nich.

Zobraziť viac

Tím Art4you

August 2018

Dekoratívne úpravy betónu pomocou polymér cementu

Exteriérové a interiérové dekoratívne úpravy betónových plôch pomocou polymér cementov americkej firmy Elite *Crete Systems  sú navrhnuté tak, aby spĺňali požiadavky na regeneráciu betónových plôch a zároveň aby spĺňali aj kritéria estetickej úpravy povrchu. Môžu byť aplikované na staršie ale i nové betónové podložia.

Zobraziť viac

Tím Art4you

December 2017

Meníte dlažbu na schodoch v exteriéri? Postupujte takto.

Výmena dlažby na schodoch, ktoré vedú k vstupným dverám nášho domu, nám môže spôsobiť veľké množstvo problémov. Tie nastanú najmä v prípade, že sa do práce pustíme bez odborných znalostí a bez patričnej prípravy. Čo všetko na náš čaká pri výmene dlažby v exteriéri?

Zobraziť viac

Tím Art4you

November 2017

Liata podlaha do bytu? Takéto máte možnosti.

Liata podlaha v byte je doslova umeleckým dielom. Dokáže ohúriť a zaujať každého a čoraz častejšie ich nachádzame v moderných interiéroch. Aké majú liate podlahy výhody a prečo by ste mali zvážiť aj túto alternatívu k plávajúcim podlahám a parketám?

Zobraziť viac

Tím Art4you

Október 2017

Dlažba na terasu: aký materiál vybrať?

Uvažujete nad stavbou či rekonštrukciou vašej terasy? Tak to vás pravdepodobne v prvom rade zaujíma, aký materiál dlažby zvoliť. Porovnajte si výhody a nevýhody tých najpoužívanejších.

Zobraziť viac