Blog

Tím Art4you

December 2016

Kamenný koberec trochu inak

Dnes Vám dám tip na alternatívny spôsob kladenia kamenného koberca.

Ak uvažujeme o tom, ako zaujímavo realizovať kamenný koberec,  nemusíme sa obmedzovať iba na  jednu farbu alebo farebný mix, prípadne dve rôzne farby navzájom oddelené hliníkovou lištou. 

Ak považujete vkladanie prefabrikovaných delfínikov, včeličiek alebo symbolov JING-JANG za nudné alebo za nevkusný gýč, potom je tu pe vás riešenie.

Zobraziť viac

Tím Art4you

December 2016

Otvorená alebo uzatvorená štruktúra?

V spojitosti s kamenným kobercom je to pomerne nová a ešte nie úplne bežná terminológia, preto si dnes vysvetlíme, čo to znamená, ak hovoríme o kamennom koberci s otvorenou alebo uzatvorenou štruktúrou.
 

Zobraziť viac

Tím Art4You

September 2016

Najčastejšie poškodenia kamenného koberca a ich príčiny

Kamenný koberec nie je zázrak ani žiadna revolučná technológia, ako ju prezentujú ziskuchtiví predajcovia a realizátori. Je to druh epoxidovej podlahy, navyše aplikovanej v exteriéri. Jeho aplikácia si vyžaduje precízne dodržiavanie správnych technologických postupov kladenia. Zverte svoje peniaze do rúk odborne zdatným realizačným firmám a nie „lacným Jankom“, ktorí nemajú žiadne zábrany v honbe za ziskom alebo sú až naivne neskúsení. Iba tak sa viete vyhnúť zbytočným chybám, ktoré v konečnom dôsledku vytiahnú z vášho vrecka kopu peňazí.

Zobraziť viac

Tím Art4you

Október 2015

Čo povedali odborníci o kamennom koberci - I. časť

V praxi sa stretávam s množstvom mylných názorov na kamenný koberec a spôsoby jeho aplikácie. Tieto názory ponechávam bez komentára tak, aby ste si spravili vlastný úsudok o odbornosti predajcov a nekritickom prijímaní ich názorov mnohými investormi.

Zobraziť viac

Tím Art4You

September 2015

FAQ 3D a fotopodlahy

Jedným z najväčších znehodnotení 3D podlahy je použitie perforovanej fólie (dierkovaná fólia má v sebe otvory cca 1mm veľké) typu ONE WAY VISION.

Zobraziť viac